تاریخچه و معرفی-درباره ما-معرفی مدرسه- پیش دبستان و دبستان ستارگان

تاریخچه و معرفی پیش دبستان و دبستان ستارگان

مدرسه برتر درزمینه های علمی، آموزشی و فرهنگی
در سال 1394 با تأسیس دبستان ستارگان و در نظر داشتن افق سند چشم انداز، اقدامات نوینی برای تبدیل شدن به مدرسه ی برتر و پیشرو در سطح ملی نموده است. جهش های شگفت انگیز این واحد در زمینه های مختلف آموزشی و پرورشی نشانگر تاثیر شگرف این اقدامات است.

برنامه ریزی دقیق برای اوقات فراغت دانش آموزان

فراغت در لغت به معنى 'آسودگي' است و معمولاً در مقابل کار، انجام امور روزمره و اشتغالاتى که موجب خستگى مى‌شود به کار مى‌رود. در زمان فراغت معمولاً افراد به علايق و سرگرمى‌هاى خود مى‌پردازند و اين امر موجب تقويت بهداشت روانى آنها مى‌گردد. چگونگى گذراندن اوقات فراغت تا حدود زيادى مى‌تواند نشانگر ويژگى‌هاى فکرى فرد و نيز ويژگى‌هاى فرهنگى جامعه‌اى باشد که فرد در آن زندگى کند.

اوقات فراغت با اوقات رسمي زندگی دانش آموز ارتباط دارد با اين توضيح كه چنانچه وی بتواند از اوقات رسمی خويش به خوبی استفاده كند خواهد توانست از اوقات فراغتش به نحو مطلوب بهره ببرد. اوقات فراغت مطلوب آثار و پيامدهايی در رشد فکری دانش آموزان دارد. در این راستا تیم تخصصی و روانشناسی ما برنامه ریزی مناسبی جهت بهبود کیفیت برنامه ها نموده اند.

معلمان برتر آموزشی،کادر مدیریتی فعال
سازماندهی در سازمان آموزشی یعنی انتخاب افراد و منابع کارآمد و مناسب قراردادن آنها درجای لازم و تعیین روابط بین آنها به منظور دست یابی به اهداف نظام آموزشی، مدیر آموزشی براساس ویژگی ها و نیاز دانش آموزان یا پایه تحصیلی تحت نظرخود دبیران متخصص و کارآمد را انتخاب کند. تمام تلاش خود را جهت انتخاب برترین ستاره های شهر راز برای پرورش ستاره های کوچکمان نموده ایم.

 

درصورت تمایل نام و شماره تلفن خود رادر کادر های زیر وارد نمائید

captcha